İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları olarak temel amacımız; Sosyal Tesis İşletmeciliği ve Organizasyon alanında ortak değerler yaratacak, topluma fayda sağlayacak, güven ve verimlilik esasına dayanan katılımlı insan kaynakları sistemleri kurmak ve kurulan sistemleri öğrenen bir organizasyon olma hedefi ile sürekli geliştirerek sürdürülebilir hale getirmektir.

Başvurular web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak ya da şahsen Genel Müdürlük Binamıza gelip görevlilerimiz tarafından kendilerine verilecek başvuru formunu doldurmak suretiyle yapılmalıdır.

Şahsen yapılan başvurular esnasında adayların beraberlerinde bir adet fotoğraf ve nüfus cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir.

Pentaş A.Ş, herhangi bir birimde çalışan istihdam edilmesi gerektiği takdirde, iş ilanları sadece Pentaş A.Ş.’nin kurumsal web sitesi üzerinden veya www.kariyer.net ve www.eleman.net üzerinden yayınlanmaktadır.

Pentaş A.Ş. olarak, yukarıda açıkladığımız platformlar dışında yayınlanmış ve yayınlanacak iş ilanları hakkında hiçbir surette sorumluluk kabul etmeyeceğimizi bildiririz.

Açık pozisyonlarımız için lütfen tıklayınız

İş Başvuru Formu için lütfen tıklayınız.